KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15175140
nr 1517 5140
Elof Ulaner
(1905-1992), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 37x48 cm, yttermått inklusive ram: 48x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:16:36
22/1 22:02:11
23/1 20:00:31
Elof Ulaner
Läs mer om Elof Ulaner