ART / Lithographs / Grafiskt blad, 11031570
nr 1103 1570
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Karin Dahlin (b. 1975), på stranden, sheet: 45x40, löst blad, 3/90,
Grafiskt blad,, Karin Dahlin (f. 1975), på stranden, bladets mått: 45x40, löst blad, 3/90
Karin Dahlin, Swedish painter, born 1975.
SEK 350
Monday April 24 2017
at 19:03:21
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)