ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 12848695

nr 1284 8695

WATERCOLOUR

China, 122x39, wear, damages.

Kina, 122x39 cm. Signerad

Condition: slitage, skador

800

SEK 300

Monday October 28 2019
at 19:51:26

28/10 06:02:21 1      Vinnande bud