ART / Oil paintings / Oil painting 13051256
nr 1305 1256
OIL PAINTING
Lennart Larsson, 'Vinter i Kungsträdgården'. Signed, 1996. Oil on canvas, 53x44cm,
Lennart Larsson, "Vinter i Kungsträdgården". Signerad, 1996. Olja på duk, 53x44cm
1000
SEK 300
Monday February 3 2020
at 19:15:41
3/2 16:45:30