ART / Lithographs / Litograph in colors 7674463
nr 767 4463
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Harry Wichmann (1916-1993), -74, 12/150, Motiv från Kungsträdgården, subject size: 35x50,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Harry Wichmann (1916-1993), -74, 12/150, Motiv från Kungsträdgården, motivets mått: 35x50
600
SEK 100
Monday July 16 2012
at 17:32:27
16/7 15:26:43
Harry Wichmann
Read more about Harry Wichmann