MISCELLANEOUS / Mirrors / Shaving-mirror 7143020

nr 714 3020

SHAVING-MIRROR

19th century, Rotfaner,

1800-tal, Rotfaner

300

SEK 550

Monday September 12 2011
at 19:53:22