ART / Etchings etc / Etching 11391111
nr 1139 1111
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
och akvatint, Salvador Dalà (1904-1989), 'St. Georges et le dragon' Signerad och numrerad 169/250 56x76,
ETCHING, och akvatint, Salvador Dalà (1904-1989), 'St. Georges et le dragon' Signerad och numrerad 169/250 56x76
4000
SEK 3000
Monday October 23 2017
at 19:03:42
15/10 09:26:34
16/10 11:42:57
- Thema-auction
Oct 23
Read more about Grafik