ART / Lithographs / Litograph in colors 14964234
nr 1496 4234
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Joan Miró (1893-1983), Spain. 1966. Litografisk affisch, no signature. Outer dimensions including frame: 67x53 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, 1966. Litografisk affisch, ej signerad. Yttermått inklusive ram: 67x53 cm
700
SEK 350
Monday October 17 2022
at 18:51:24
300 kr