ART / Misc. paintings / Photograph 12528481
nr 1252 8481
Leif-Erik Nygårds
(f. 1939), Sverige
Leif-Erik Nygårds (b. 1939), Sweden. Signerat offsettryck med text i tusch skriven av fotografen 'Marilyn Monroe photographed in Los Angeles at Bel Air Hotel, June 27th 1962'. Signed, även copyrightstämplad a tergo. Offset print, bildyta 50x69, 5 cm, löst blad. Inköpt direkt av fotografen,
Signerat offsettryck med text i tusch skriven av fotografen "Marilyn Monroe photographed in Los Angeles at Bel Air Hotel, June 27th 1962". Signerad, även copyrightstämplad a tergo. Offset print, bildyta 50x69,5 cm, löst blad. Inköpt direkt av fotografen
Leif-Erik Nygårds, Swedish photographer, born 1939.
18000
SEK 16000
Monday April 29 2019
at 19:12:23
29/4 19:07:23
- Klassiska
Apr 29
Klassiska
Read more about Klassiska
Leif-Erik Nygårds
Read more about Leif-Erik Nygårds