KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 17309126
nr 1730 9126
Arvid Hjortzberg
(1825-1908), Sverige
Akvareller, 2 st, Signerad, akvarell, yttermått inklusive ram: 36x45-45x53 cm
Arvid Hjortzberg, svensk bildkonstnär och ingenjör född 1825, död 1908.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 18:45:20
9/10 19:49:40
13/10 18:13:07
Arvid Hjortzberg
Läs mer om Arvid Hjortzberg