LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candelabras 5467100

nr 546 7100

CANDELABRAS

Lenght: ()

1 par, pläter, 1800-tal, höjd: 48 (lagning)

Withdrawn

Monday October 13 2008
at 16:00:00

Pläter