ART / Lithographs / Litograph in colors 11565036
nr 1156 5036
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Pierre Olofsson (1921-1996), Sverige. "Black beauty", signed and numbered 41/160, löst blad, bladets mått: 24, 5x17, 5,
LITOGRAPH IN COLORS, "Black beauty", signerad och numrerad 41/160, löst blad, bladets mått: 24,5x17,5
1000
SEK 800
Monday January 22 2018
at 19:28:02
700 kr
700 kr
700 kr (Robot)
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Read more about Pierre Olofsson