GLASS & CERAMICS / Ceramics / Coffee cups 12122506
nr 1212 2506
COFFEE CUPS
one pair, porcelain, Höchst (1746-1763), Ett öra med lagning, minor cracks.
Ett par, porslin, Höchst (1746-1763)
Condition: Ett öra med lagning, nagg
800
SEK 500
Monday October 22 2018
at 20:42:56
22/10 16:10:14