KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 2297619
nr 229 7619
Akvarell
sign. RA 38x27
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 april 2003
200 kr
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)