ART / Lithographs / Giclée 13714023
nr 1371 4023
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Jan Rufelt (b. 1956), Sweden. "Levels". Signed, numbered 11/50. Subject: ca 44x60, unframed,
Gicléetryck, "Levels". Signerad, numrerad 11/50. Motivet: ca 44x60, oramat löst blad
Jan Rufelt, Swedish painter born 1956.
SEK 100
Monday January 11 2021
at 18:35:27
8/1 10:59:18