KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16673052
nr 1667 3052
Kerstin Glamheden
(f. 1958), Sverige
"Lofoten". Signerad. Blandteknik på pannå. Bladets mått: 20x30 cm, yttermått inklusive ram: 24x34 cm
Kerstin Glamheden, svensk bildkonstnär född i Falkenberg 1958.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 december 2024
kl 19:13:56
500 kr
700 kr
9 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Kerstin Glamheden
Läs mer om Kerstin Glamheden