ART / Etchings etc / Wood engraving 12815162
nr 1281 5162
WOOD ENGRAVING
signed, 1985, 7/40. Subject: 39x32,
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1985, numrerad 7/40. Motivet: 39x32 cm
SEK 400
Monday October 14 2019
at 20:44:48
250 kr
350 kr