GLASS & CERAMICS / Ceramics / Meat dish 11031495
nr 1103 1495
MEAT DISH
2 pcs, 19th century, Rörstrand, Sweden, length: 50 cm, wear, damages, cracks, missfärgningar.
2 st, 1800-tal, Rörstrand, längd: 50 cm
Condition: slitage, skador, spricka/ sprickor, missfärgningar
600
Monday April 24 2017
at 20:05:24
Rörstrand