FURNITURE / Tables / Writing desk 5464693
nr 546 4693
WRITING DESK
Lenght: ()
1880-tal, 5-lådor (skador), längd: 115, djup: 55, höjd: 77
100
SEK 550
Monday October 13 2008
at 17:20:12
100 kr
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr