ART / Oil paintings / Oil painting 7832557
nr 783 2557
OIL PAINTING
unsigned, old fisherman, 60 x 38, wear.
osignerad, Fiskargubbe, 60 x 38
Condition: slitage
800
SEK 400
Monday October 15 2012
at 17:43:39
14/10 23:41:01