FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 15618161
nr 1561 8161
CHAIRS
6 parts, around year 1900, wear, damages, cracks.
6 st, omkring 1900
Condition: slitage, skador, spricka/ sprickor
1000
SEK 800
Monday September 4 2023
at 19:14:53
600 kr
700 kr