FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 12398267
nr 1239 8267
ARMCHAIR
1890s. Height: 105 cm, wear.
1890-tal. Höjd: 105 cm
Condition: slitage
SEK 400
Monday Mars 4 2019
at 19:58:27
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
250 kr
350 kr