MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 17132198
nr 1713 2198
Skåp
1700-tal, barock, ek, med intarsia, senare benställning. Bredd: 130 cm, d 55 cm. Höjd: 216 cm
Kondition: skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 juli 2025
kl 19:13:40
10/7 07:00:43