MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Bust 7775394
nr 777 5394
BUST
ceramics, Prinsessan Madeleine av Frankrike, height: 70, wear, damages.
Keramik, Prinsessan Madeleine av Frankrike, höjd: 70
Condition: slitage, skador
2500
SEK 1400
Monday September 17 2012
at 17:35:46
1.200 kr
1.300 kr
Tilgman Keramik
BUST
Condition: slitage, skador
nr 777 5394
BUST
Condition: slitage, skador
Estimate: | 2500 |
Sold: | SEK 1400 |
Monday September 17 2012 |
Tilgman Keramik