ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 5864306
nr 586 4306
WATERCOLOUR
A,
Engelskt landskap med flicka, signerad John., höjd: 54 x 75 cm.(med ram) 39 x 59, 5 (utan ram)
Condition: ramen med skador
300
SEK 1100
Monday June 1 2009
at 16:00:00
300 kr
650 kr
450 kr
hidden*