KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636615
nr 1363 6615
Gunnar Allvar
(1922-2003), Sverige
Oljemålning, "Djurgården". Signerad. Olja på duk, 53x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:55:17
25/11 21:59:32
Gunnar Allvar
Läs mer om Gunnar Allvar