KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15664070

nr 1566 4070

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, blandteknik, duk, 100x70cm, yttermått inklusive ram. 104x74cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 25 september 2023
kl 18:11:04