KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13464548
nr 1346 4548
Harry Ceson
(1926-1978), Sverige
Oljemålning, "Ögat". Signerad. Olja på pannå. Motivet: 30x39 cm
Harry Ceson, svensk konstnär född 1926, död 1978.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:58:34
100 kr
200 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr