Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 4318043



*

nr 431 8043


Pastell

Fruktstilleben, sign 45, 45x35


Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 2 oktober 2006
kl 16:00:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
26/9 00:35:25 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller fruktstilleben färgkrita pastell stilleben vattenfärg
  • 7166 Pastell
    Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:58
  • 6485 Pasteller
    2 st, Carl Brandt, Signerad, Landskap, 16x48 cm, y..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 19:24




Ladda ner broschyr