ART / Lithographs / Graphic art 11482309
nr 1148 2309
GRAPHIC ART
Sara Åberg, signerad och numrerad 47/90. 36x30 cm, löst blad.
Sara Ã…berg, signerad och numrerad 47/90. 36x30 cm
Condition: löst blad
SEK 100
Monday December 4 2017
at 18:29:12
3/12 13:39:10