KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 4264551

nr 426 4551

Gravyr

1700-tal, "Venus" 28x21

Utrop:

300 kr

Såld:

600 kr

måndag 14 januari 2008