KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9144454

nr 914 4454

Akvarell

David Gilboa, Judiska kvinnor, signerad, 16x23

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 september 2014
kl 18:47:25

29/9 07:39:39 1      Vinnande bud