ART / Lithographs / Färglitografi 9234190
nr 923 4190
Carl Magnus
(f. 1943)
Carl Magnus (b. 1943), 28/75, sheet: 43x31,
Färglitografi , Carl Magnus (f. 1943), 28/75, bladets mått: 43x31
300
SEK 200
Monday November 10 2014
at 20:43:19
100 kr
150 kr