ART / Lithographs / Litograph in colors 17493011
nr 1749 3011
Danka Jaworska
(f. 1951), Sverige
Danka Jaworska (b. 1951), Sweden. Signed, numrerad132/195. Litograph in colors, Image dimensions: 21x21 cm, outer dimensions including frame: 41x39,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad132/195. Färglitografi, bildmått: 21x21 cm, yttermått inklusive ram: 41x39 cm
Danka Jaworska, Swedish painter, born in Poland 1951.
300
SEK 100
Monday December 8 2025
at 19:12:19
29/11 09:00:23
- Thema-auction
Dec 8
Kvinnliga Konstnärer
Read more about Kvinnliga Konstnärer