KONST / Litografier / Färglitografi 12275370

nr 1227 5370

Petter Thoen

(f. 1943), Norge

Färglitografi, Petter Thoen (f. 1943), Signerad, numrerad 72/230. Motivet: 29x38 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 7 januari 2019
kl 20:25:52

Petter Thoen

Läs mer om Petter Thoen