ART / Lithographs / Litograph 7473018
nr 747 3018
LITOGRAPH (F)
Måretn Andersson, provtryck 1977, subject size: 54x64,
Måretn Andersson, provex 1977, motivets mått: 54x64
1200
SEK 1200
Monday Mars 19 2012
at 17:27:23
900 kr
1.100 kr