ART / Oil paintings / Oil painting 13956151
nr 1395 6151
OIL PAINTING
Mateo Tito. Sydländskt stadsmotiv. Signed. Oil on canvas, 73x100 cm,
Mateo Tito. Sydländskt stadsmotiv. Signerad. Olja på duk, 73x100 cm
2600
SEK 2000
Monday May 3 2021
at 19:43:53
3/5 11:46:03