ART / Etchings etc / Etsningar 5522003

nr 552 2003

Etsningar

Lenght: ()

2 st, signerade F Lindvall, Stockholmsmotiv, tidigt 1900-tal, 24x38 resp 25x25

100

Monday November 17 2008
at 19:20:35