LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Ljusstakar 3956095
nr 395 6095
Ljusstakar
Lenght: ()
1 par, Nysilver, 1930-tal, höjd: 16
300
SEK 850
Monday February 6 2006
at 16:00:00
300 kr
500 kr
450 kr
600 kr
800 kr
750 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.