MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Pennställ 5602103
nr 560 2103
Pennställ
Lenght: ()
brons/malakitbeklädd, längd: 12
Condition: slitage, skador,
100
SEK 750
Monday January 12 2009
at 17:46:25
250 kr
250 kr
450 kr
350 kr
550 kr
700 kr
700 kr