FURNITURE / Tables / Dining table 4958348
nr 495 8348
DINING TABLE
Lenght: ()
50-tal, NK, 1 ilägg (60cm), Dia: 120 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 1800
Monday November 12 2007
at 16:21:13
500 kr
1.500 kr
600 kr
1.700 kr