ART / Lithographs / Litograph in colors 8983027
nr 898 3027
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Victor Sparre, 30/95 -90, sheet: 72x53 oramad,
Victor Sparre, 30/95 -90, bladets mått: 72x53 oramad
3000
SEK 1500
Monday June 2 2014
at 18:25:27
1/6 23:32:53