ART / Lithographs / Dry point 15418106
nr 1541 8106
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Salvador Dalà (1904-1989), Spain. Ur "The Song of Songs", signed, numbered 68/200. Guldförgyllning, sheet: 66x51 cm, outer dimensions including frame: 76x60 cm,
DRY POINT, Ur "The Song of Songs", Signerad, numrerad 68/200. Guldförgyllning, Bladets mått: 66x51 cm, yttermått inklusive ram: 76x60 cm
3600
SEK 6200
Monday May 22 2023
at 19:08:00
3.000 kr
3.200 kr
4.200 kr
4.000 kr
4.200 kr (Robot)
4.400 kr
5.200 kr
5.000 kr
5.200 kr (Robot)
5.600 kr
6.000 kr