FURNITURE / Tables / Pedestal table 6046125
nr 604 6125
PEDESTAL TABLE
late 19th century, length: 45, width: 45, height: 75, wear, cracks.
sent 1800-tal, längd: 45, djup: 45, höjd: 75
Condition: slitage, spricka/ sprickor
100
SEK 100
Monday October 12 2009
at 18:49:08
6/10 15:42:12