KONST / Litografier / Färglitografi 17262034

nr 1726 2034

Färglitografi

Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Stockholmsmotiv, Signerad. Numrerad 158/340, bildmått: 37x44 cm, yttermått inklusive ram: 56x61 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 22 september 2025
kl 20:39:24

22/9 20:34:24 1      Vinnande bud
22/9 20:34:50 1      justering av budtak

  • Tema
  • 22 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm