KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16893196

nr 1689 3196

Antal Anton Peczely, Signerad. Olja på duk, 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 50x60 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 24 mars 2025
kl 20:47:06

23/3 16:33:39 1      Vinnande bud