GLASS & CERAMICS / Ceramics / Ginger jar 6035165

nr 603 5165

GINGER JAR

+ 4st tallrikar, Kina 1800-tal, tre tallrikar med små nagg.

+ 4st tallrikar, Kina 1800-tal

Condition: tre tallrikar med små nagg

1000

SEK 2500

Monday October 5 2009
at 18:26:13