MISCELLANEOUS / Mirrors / Spegel + konsol 4264316

nr 426 4316

Spegel + konsol

Lenght: ()

Nyrokoko, Förgylld, höjd: 251

3000

SEK 4800

Monday January 14 2008
at 16:00:00

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.