ART / Lithographs / Art portfolio 12422117
nr 1242 2117
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
Nils G Stenqvist (1934-2005), Sweden. "Stenar & Pinnar". 7 st blad. Signed, numbered 55/100. Sheet: ca 55x79 cm,
ART PORTFOLIO, "Stenar & Pinnar". 7 st blad. Signerad, numrerad 55/100. Bladets mått: ca 55x79 cm
2000
SEK 1500
Monday Mars 18 2019
at 18:54:13
18/3 14:11:00
- Thema-auction
Mar 18
Read more about Grafik
Nils G Stenqvist
Read more about Nils G Stenqvist