ART / Oil paintings / Oil painting 14598426
nr 1459 8426
OIL PAINTING
unidentified artist. Oil on canvas, 92x73, unframed,
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 92x73, oramad
SEK 200
Monday April 4 2022
at 18:34:54
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)